קרם אינטימי "אינטימה" – תכונות ואיכויות

קרם דיאודורנט אינטימה Intima הוא מוצר חיוני לכל אישה לשמירה על שגרת הטיפוח.

הקרם מופק מתמציות צמחים אורגניים ויש לו מגוון של שימושים. בעיקר, עם הניחוח הנעים שלו ואיכויות החיטוי, הוא נועד לשימוש באזור האינטימי ובאזור בית השחי כדי לסייע למנוע ריחות. לקרם מרקם קליל, הוא נפסג בעור ומיד יוצר תחושה של רעננות ונוחות. החומרים הפעילים הטבעיים של Intima Cream מאפשרים את הטיפול בריחות לא נעימים מבלי להפריע לאיזון ה– pH הטבעי.

קרם אינטימה הינו קרם אינטימי לטיפול אישי. מספר גדול של נשים וגברים בכל רחבי העולם משתמשים בו. הוא מסייע במניעת ריחות לא נעימים ומנטרל ריחות של הפרשות הגוף עד שבוע! תרכובת הצמחים ממנה הוא מופק מכילה גם חומרים טבעיים המרגיעים את העור.

התכונות העיקריות של קרם אינטימה:

 • מנטרל את ריחות הזיעה
 • אינו חוסם את הנקבוביות
 • אינו מפריע לתהליך הזיעה הטבעי של הגוף
 • נשמר לאורך זמן; אינו מאבד את האפקטיביות לאחר מקלחת
 • הוא מאוד מרוכז ולכן כמות קטנה מספיקה בכל שימוש
 • חיוני עבור נסיעות ארוכות
 • אינו מכתים את הבגדים
 •  אחוז הרכיבים הפעילים של תמציות הצמחים גבוה מאוד
 • מתאים לכל סוגי העור
 • אינו פוגע בפלורה של החיידקים הטובים בגוף 

למה לזיעה יש ריח?

למעשה, לזיעה אין ריח מכיוון שבזיעה המופרשת מהבלוטות האקריניות אין חלבונים, חיידקים לא מפרקים אותה ולא מופק ריח רע. בעצם.אלו מים נטולי ריח שהגוף משתמש בהם על מנת להתקרר.

אם קשה לך להאמין, כדאי להריח פעוט המזיע בשמש.

מבוגרים הם כמובן סיפור אחר לגמרי: במהלך גיל ההתבגרות, בלוטות הזיעה האפוקריניות מופעלות. הן יכולות להימצא בחלקים של הגוף המכוסה על ידי שיער: בתי השחי, המפשעה, הראש. חלקם אפילו נוכח על כפות הרגליים וכפות הידיים. הזיעה המופרשת מהבלוטות האפוקריניות בעלת מרקם חלבי, המכילה חלבון ושומן ובעלת ריח אופייני. הריח, הוא כאמור תוצר פירוק של חיידקים אשר מפרקים את החלבונים שבזיעה האפוקרינית.

הריח שנוצר על ידי זיעה אפוקרינית קובע את  ה"ניחוח המיני" של כל אדם. בקושי מורגש, אך זהו אחד הקשרים של האנושות לעולם החי: הריח מיועד לפתות בן זוג פוטנציאלי.

הגורמים המשפיעים על ריח הזיעה

באופן כללי, ההתמודדות עם ריח הזיעה אינה קשה. לאחר שתהליך ההזעה מתחיל, החיידקים צריכים כמה שעות כדי להתחיל להתרבות ולייצר את ריח הזיעה. לכן, פעולות שנעשות בזמן כמו מקלחת, החלפת בגדים רטובים, שימוש בקרם אינטימה או שימוש במגבונים לחים כדי להסיר זיעה מן העור יכולות למנוע את הצחנה של הזיעה.

זו התיאוריה, כמובן. המציאות, כמו תמיד, היא יותר מורכבת.

כל גוף אנושי שונה. חלקם ברי מזל, וגם לאחר הזעה מרובה אינם סובלים מריח לא נעים גם מבלי להשתמש בכל אמצעי המניעה של זיעה (דאודורנט, קרם אינטימה, מקלחת וכו'). על פי האגודה האמריקנית לכימיה אנשים אלה חסרים את תרכובות החלבון אשר הכרחי עבור חיידקים לגדול על העור שלהם. ולכן, החיידקים ללא חומרים מזינים חלשים מכדי להתרבות ולא נגרם ריח. לדוגמה, 2% מהאירופאים ורוב האנשים בסין, יפן וקוריאה אינם מריחים מזיעה.

אחרים הם הרבה פחות ברי מזל, עם ריח כמעט מיד לאחר הזיעה עצמה. החיידקים לא תמיד אשמים; לעתים קרובות, גורמים אחרים באים לידי ביטוי, כגון דיאטה מסוימת או אורח חיים, ואפילו בעיות בריאותיות פוטנציאליות.
 

סיבות אפשריות להזעה חזקה ובעלת ריח חריף
 

 • בגדים מבדים לא נושמים: בדים סינתטיים, כגון פוליאסטר, ניילון וויסקוזה אינם סופגים לחות. כתוצאה מכך, הזיעה נלכדת, והחיידקים מקבלים מאגר עשיר של חומרים מזינים להתרבות. בתוך סביבה לחה, חמה ופורייה זו, החיידקים מתרבים בקצב מואץ, וריח לא נעים מופיע קודם לכן ומורגש חזק יותר מאשר בבגדים עשוי מבדים טבעיים.
 • מאכלים חריפים: שום, קארי ותבלינים נוספים פולטים גזים המכילים גופרית כאשר הם מתעכלים ואלה, בתורם, מופרשים בזיעה וגורמים לריח.
 • שתיית אלכוהול: שתייה בכמות גדולה יותר מהכמות שהכבד יכול לעכל במשך פרק זמן מסוים (או אם הכבד, מסיבה כלשהי, אינו מתפקד כראוי) גורם לתוצרי לוואי של חילוף החומרים של אתנול המופרשים דרך נשימה ודרך נקבוביות העור. בשילוב עם זיעה גורמים לריח.
 • הפרעות הורמונליות: מספר והרכב החיידקים המאכלסים את העור תלויים במידה רבה באיזון ההורמונלי של הגוף. לכן, בגלל היחסים השונים של אנדרוגנים, פרוגסטרון ואסטרוגן, ריח הזיעה הגברי, ככלל, הוא חזק וחריף יותר מאשר אצל נשים. סוכרת, גיל המעבר, וכן הפרעות הורמונליות אחרות יכולים גם להאיץ או להאט את ההתרבות של   חיידקים מסוימים משטח העור. גורמים אלה יכולים גם לעתים קרובות להגדיל את ייצור הזיעה, אשר בין היתר מגביר את הריח.​
 • חוסר תזונה נכונה: מחסור במגנזיום או בדיאטה עשירה בחלבונים עלולים לגרום לריחות חריפים בגוף, המחריפים מזיעה.

קרם אינטימי – סיכום

אם חשוב לכם להימנע מריחות זיעה מומלץ להשתמש בקרם אינטימי ולהשיג תחושת רעננות ובטחון לאורך זמן.

Facebook
Print
WhatsApp
Email