משלוחים - JezV

משלוחים והחזרות

תקנון משלוחים

הזמנות שנקלטו במערכת עד השעה 13:00 יטופלו ככל הניתן ביום העסקים הנוכחי, הזמנות שנקלטו במערכת לאחר השעה 13:00 בצהריים יטופלו ביום עסקים הבא. (ימי העסקים לא כוללים את יום ההזמנה, שישי, שבת וחגים).

מחיר המוצר לא כולל דמי משלוח.
החברה רשאית לעדכן את שיעור דמי המשלוח ו/או להחליף חברת שילוח ע"פ שיקול דעתה הבלעדי. במידה והלקוח יבטל עסקה לאחר שליחת ההזמנה לא יזוכה בעלות המשלוח.
חברת ג'אז וי לא תיקח אחריות על תקלות במשלוח הנובעות מצד שלישי או עיקובים שנגרמו לאחר יציאת המשלוח משרדי החברה.  

מעקב   שליחות שיטת משלוח זמן אספקה (לא כולל יום ההזמנה) ערים גוף שילוח
http://bit.ly/2CJqvn6 שליחות עד הבית עד 4 ימי עסקים, מעבר לקו הירוק/ערבה 7 ימי עסקים. כל רחבי הארץ זיגזיג שליחויות – שליחות

במידה ואחד הפרטים שהזנתם במערכת שגויים, המשלוח לא ישלח אליכם ולא יבוצע החזר כספי על עלות המשלוח.

במידה ושליח תיאם הגעה עם הלקוח/ה והלקוח/ה לא נמצא/ה בבית במועד שהתחייב, יחוייב בעלות משלוח נוספת.

במידה ולקוח/ה יבקש לבטל עסקה לאחר שליחתה, הלקוח ישא בעלויות השליחות.

מחירון משלוחים (המחירים כוללים מע"מ):
שליח עד הבית- 27.90 ₪.

מדיניות קבלה והחזרת משלוחים

במידה ולקוח לא זמין או העביר את מועד המשלוח ליום אחר, (לאחר שאישר לשליח הגעה) – לא יזוכה בסכום עלות המוצר ולא בעלות המשלוח.

משלוח עם שליח עד הבית
השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו לכתובת הלקוח שנבחרה במעמד ההזמנה, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שעות המשלוחים הם בימים א'-ה' בין השעות 20:00-8:00, על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך).

כתובת הלקוח
באישור ההזמנה המתקבלת בסיום התשלום למייל- כתובת הלקוח מתייחסת לכתובת המגורים של הלקוח ולא בהכרך לכתובת המשלוח בבחירת משלוח לנקודת איסוף או לחלופין מתייחסת לכתובת המשלוח בבחירת משלוח עד הבית.