המגזין

03:00 PM
איך לשמור על קו הביקיני בחודשי הקיץ הרותחים?

איך לשמור על קו הביקיני בחודשי הקיץ הרותחים?

יום ארוך, חופשה מטורפת או מיליון סידורים- הקיץ הולך איתך לכל מקום. ולא רק זה – החום, הלחות והגילוח ביחד לא עושים צדק עם האזור האינטימי שלנו. איזה מזל שאנחנו דואגות לך לטיפים פשוטים ושימושיים לטיפוח שיהפכו לך את הקיץ לקצת יותר קליל ונעים!
כך תתייחסי נכון לנרתיק והמפשעות בחודשי הקיץ:

קודם כל אל תמהרי לסגור את הרגליים אנחנו יודעות, זה נשמע רע, תני לנו שניה להסביר ????
אם את מבלה את רוב שעות היום שלך במשרד מאחורי השולחן או סתם בישיבה מרובה האזור האינטימי שלך מתחמם. ישיבה במשך שעות ארוכות לא רק גורמת לכאבי גב וכתפיים, אלא גם יכולה להגדיל את סיכון לפטרת. כאשר יושבים במצב קבוע האזור האינטימי מתחמם, זרימת האוויר פוחתת והלחות מתרבה. אזורים חמים ולחים בהם אין מספיק זרימת אוויר הם קרקע פורייה לגידול חיידקים, העלולים לגרום לזיהום.

הימנעי מללבוש בגדים צמודים בדיוק כמו שאמרנו קודם, פחות אוויר- יותר לחות. במהלך הקיץ אזור המפשעות שלך פגיע מתמיד- החום, הזיעה, הלחות – כל אלה ביחד יוצרים את הסביבה האולטימטיבית להתפתחות חיידקים רעים (שמתרבים ברגע!) ויכולים להיות הגורם העיקרי לחוסר נוחות, ריחות רעים ועוד בעיות לא כיפיות בכלל. אז אולי כדאי שתשאירי את הטייץ והסקיני ג’ינס בארון לטובת שמלות וחצאיות. בגדים ותחתונים צמודים מגדילים את האפקט של החום-חיכוך-לחות שלא טוב לנו בכלל למפשעות ויכול לגרום לגירוי, ריחות מהנרתיק ולהגדיל את הסיכוי לסבול מפטרייה. אם לא בא לך להיפרד לגמרי מהג’ינסים את יכולה ללבוש אותם רק בחלק מהימים- גם זה יעזור.

אל תגזימי עם הגילוח בחודשי הקיץ. אנחנו אובססיביות לקו הביקיני שלנו ולגילוח שלו הרבה יותר מבחורף ולפעמים אנחנו אפילו מגזימות קצת ומתגלחות כל יום. ממליצות לך לתת לעור להתאושש ולתת לעור מרחק של לפחות יום אחד להירפא. אם את רוצה לדעת עוד על גילוח- יש לנו מאמר שלם על זה.

הקיץ גורם לנו להיות חופשיות יותר (18+) ואנחנו מרגישות הרבה יותר בנוח מבחינה מינית, הבגדים קצרים והאווירה קלילה וכיפית יותר. הקפידי להשתמש באמצעי הגנה למניעת זיהומים ומחלות מין. במידה ואת בעלת פרטנר קבוע יש לך בהחלט פחות דאגות אבל איך נגיד את זה בעדינות? זאת לא הפעילות הכי סטרילית שיש. שטיפה של האזור האינטימי מיד אחרי לגמרי תעזור לך.

עשי טובה, אל תשתמשי בסבון רגיל. יוצאת לחופשה ומנסה לחסוך מקום במזוודה? אם את מתכננת לקחת רק חלק ממוצרי הקוסמטיקה שתופסים לך מקום במזוודה ומקסימום לרחוץ שם למטה עם סבון רגיל את לגמרי עומדת להסתבך. סבונים שלא מותאמים לאזור האינטימי שלך יגרמו יותר נזק מתועלת, אז תפני קצת מקום במזוודה- זה שווה את זה.

 

בין אם את בים, בעבודה, בבית או בקאריבים (אמן!), שני דברים איתך- האזור האינטימי שלך והחום, בדיוק בשביל זה חשבנו על הקרם האינטימי, השטיפה והמגבונים שלנו. כל אחד מהם בנפרד יסגור לך פינה אחרת, וביחד? את מסודרת מכל הזוויות ????
פורמולה שמתאימה לרמת החומציות האינטימית ומבצעת את העבודה מבלי לפגוע בפלורה העדינה של גופנו.

לעוד פרטים על קרם אינטימה >
לעוד פרטים על מגבוני אינטימה >
לעוד פרטים על אינטימה ווש >

 

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook