המגזין

05:00 PM
ריח רע מהנרתיק בהריון

ריח רע מהנרתיק בהריון

תשעת החודשים שבהם נוצרים בתוכנו חיים חדשים, הם תשעה חודשים לא מאוד פשוטים. בזמן הזה אנחנו עוברות שינויים רבים ולצד התפתחות העובר, השינויים ההורמונליים וההתרגשות המורגשת מהרגע הראשון – אנחנו מתמודדות לא פעם גם עם ניחוחות שמגיעות מהאזור דרכו צפוי התינוק להגיע. למעשה, ריח רע מהנרתיק בהריון הוא תופעה מוכרת, אבל זה לא אומר שמדובר בגזירת גורל. למעשה, קרם אינטימה החדשני הוא פתרון נהדר לבעיה הזו, והוא עומד לשנות את הכללים, ובעיקר את הריחות.

ריח רע מהנרתיק בהריון – למה זה קורה?

אפשר להסביר ריח רע מהנרתיק בהריון במספר דרכים עיקריות, והנה כמה הסברים פוטנציאליים שחשוב להכיר:

  • הפרשות במהלך ההיריון הן דבר שכיח, אך עשוי להתלוות אליהן גם ריח רע
  • זיעה מוגברת עלולה להוביל לניחוחות מרים בגוף בכלל, ובאזור הנרתיק בפרט בגלל החום והלחות שבאיזור
  • במקרים מסוימים כדאי לבדוק ולשלול התפתחות דלקות וזיהומים אחרים

אז נכון, ההיריון ממילא מלווה בשפע של אתגרים אבל לרוב המצבים הללו יש לנו פתרון. כעת ניתן להתמודד בגבורה גם עם הריח הרע שעשוי להופיע בזמן כזה או אחר לאורך תשעת ירחי הלידה. תכשיר טבעי יעשה את העבודה, ללא חומרים מזיקים וללא סכנה מפני יצירת זיהומים אחרים. הפורמולה החדשנית של קרם אינטימה מספקת את המענה הזה, והוא עושה זאת ללא תופעות לוואי, בלי ליצור ניחוחות חדשים ומלאכותיים, וללא כל תחושה של גרד או צריבה במהלך השימוש.

הפתרון המושלם לריח רע מהנרתיק בהריון

כשארומת הגוף איננה נעימה, אנחנו מודעות לכך היטב והמבוכה רבה. עם זאת, ריח רע מהנרתיק בהריון בהחלט עשוי להיות נפוץ, ולרוב מדובר בריח שאיננו מזיק, למעט הנזק שהוא גורם לתחושה האישית שלנו. קרם אינטימה מספק את הפתרון הטוב ביותר לאתגר הזה בקרב נשים בכלל, ובקרב נשים הרות בפרט. השינוי בריח מגיע כבר לאחר שימוש אחד, ובזכות התרכובת הייחודית שלו הוא עמיד בפני מים ומאפשר לנו ליהנות מהתוצאה עד חמישה ימים. למעשה, הוא כל כך יעיל עד שהוא נפלא לא רק לאזורים האינטימיים – אלא גם לטיפול בריחות הזיעה המוכרים בבית השחי.

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook