המגזין

04:30 PM
אינטימה הסיפור המלא

אינטימה הסיפור המלא

יש אין סוף מוצרי טיפוח אינטימיים החל משטיפות, מגבונים ואפילו ריסוס דיאודורנט אינטימי.
קרם אינטימה שלנו אינו דומה לאף מוצר אחר של טיפוח אינטימי בשוק. הנוסחה הייחודית ייחודית מתבססת על תמציות צמחים באיכות גבוהה בעלי סגולות רפואיות רבות התורמות לשמירה על הווגינה, קרם אינטימה שלך עובד בשונה מכל מה שמוצע כיום בתעשיית המוצרים האינטימיים בארץ..

קרם אינטימה הוא תכשיר קוסמטי אישי לשימושי שבועי על ידי נשים בעלות על סוגי העור. בין אם את חווה וגינוזיס חיידקי, עוברת את גיל המעבר או מתחילה אותו, אחרי ההיריון או חווה אי נוחות אינטימית טיפוסית, הנוסחה בעלת הביצועים הגבוהים של קרם אינטימה מבטיחה הקלה מיידית מאי נוחות וריחות. יש שקוראות לאינטימה קרם ‘קסם’! אך אנו פשוט רואות בה כפתרון מדויק ופשוט לבעיה נפוצה שכל הנשים חוות במהלך חייהן..

בואי נדבר פתוח -ריחות אינטימיים יכולים להיות אחת הבעיות הגדולות ביותר שאנו חוות כנשים. הריחות יכולים לגרום לנו להרגיש חסרות ביטחון, מודאגות, להיות פחות ספונטניות, או אפילו פשוט להרגיש ‘מלוכלכת’. בעוד שכל אישה צריכה באמת לאמץ את הניחוח הייחודי שלה, הוא יכול לפגוע לנו בביטחון עצמי, אפילו כשאנחנו משתדלות לא לתת לו להפריע לפעילות היומיומית שלנו. לאחר אימון, הזעה או אפילו בגלל בגדים הדוקים, הריח יכול להיות נוכח עוד יותר ולהפריע ליום יום שלנו..

המשימה שלנו בפיתוח של קרם אינטימה הייתה לעזור לנשים לזכות בביטחון בגוף שלהן. ריחות אינטימיים לא צריכים להפריע לשגרה או לפעילות היומיומית של אף אחת. המערכת האקולוגית הנשית הטבעית שלנו לא אמורה לעצור אותנו לרגע – זוהי הסיבה העיקרית שפיתחנו את קרם אינטימה כנשים..

קרם אינטימה פשוט לשימוש. ניתן להשתמש בו גם כשאת בצד השני של העולם, הוא לא דורש ממך הכנה מיוחדת או לסחוב איתך יותר מידי מוצרים. עם זאת, קרם אינטימה עובד הכי טוב כשאת מניחה אותו בלילה לפני השינה, האפקט הטוב ביותר שתקבלי הוא במיוחד לאחר המקלחת על עור נקי ויבש. בכל דרך שתבחרי למרוח או להשתמש בו, הקרם האינטימי שלך ינטרל ריחות אינטימיים למשך 3-5 ימים.כל מה שאת צריכה זה כמות קטנה של 1-2 לחיצות אחרי מקלחת וייבוש של העור. מריחה עד ספיגה של הקרם באיזור השפתיים , הדגדגן והמפשעות ואת מוגנת לכמה ימים! ממליצות לא להחדיר את הקרם לתוך הנרתיק..
הניחוח המתקתק שמגיע עם הקרם מתפוגג בסמוך למריחה ומשאיר את האיזור האינטימי נטרלי מריחות.

אם את רוצה להרגיש חופשיה ספונטנית ובטוחה בגוף שלך? קרם אינטימה הוא הפתרון המושלם.

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook