המגזין

04:30 PM
אמאל’ה- מה קורה לגוף שלי?

אמאל’ה- מה קורה לגוף שלי?

יש כל כך הרבה שינויים שאישה חווה בגוף שלה אחרי ההריון, המשקל, הנשירה, הדימומים, השלפוחית הרגיזה ומה לא…אבל אין לך מה לדאוג, את ב2020 ויש פתרונות להכל.

מזל טוב, את אמא! עם כל ההתרגשות שבדבר כולן הולכות לתת לך טיפים של אמהות – לבדוק את הפורמולה על גב היד, להכניס מרפק למים לוודא שהם לא חמים מידי ואיך לסדר את העריסה לפי הפנג שואי . על מה אף אחת לא מדברת? עלייך.
הגוף שלך עבר טראומה, כל יום  את מגלה סימן מתיחה חדש בגוף שלא לדבר על מצבי הרוח, הכאבים ומה שקורה לחלק התחתון ואהוב שלך שאת לא מזהה-השפתיים הקטנות שנמתחו, הנרתיק לא נראה כמו מקודם וכל מה שאת מרגישה הוא שכואב לך הכל.
כדי לנסות להכיל (נפשית) את כל השינויים לאחר לידה, ריכזנו עבורך כמה טיפים והמלצות לחזרה מהירה לשגרה:

הרחם שלך עושה מייקאובר: בזמן ההריון הרחם שלך מכפיל את משקלו פי 10! בסוף ההריון המשקל של הרחם שלך מסתכם בממוצע בקילו אחד, עם שלייה ששוקלת חצי קילו, חצי ליטר מי שפיר ותינוק. יוצא שהרחם שלך החזיק 5 קילו כל הזמן הזה והוא לגמרי צריך מייקאובר.
אם את חסרת סבלנו ורוצה לזרז את התהליך הטבעי שבו הרחם שלך חוזר למצבו הרגיל, נסי לעשות תרגילים לחיזוק רצפת האגן. יוגה, פילאטיס או תרגילים קלילים לחיזוק שרירי הליבה.

טחורים: לחץ רב מהלך ההריון מופעל על איזור פי הטבעת, הוא יוצר התנפחות של כלי דם במהלך ההיריון ובעיקר בלידה ובגלל הלחץ שאנחנו מפעילות במהלך הלחיצות.  אם את סובלת מכאב בפי בטבעת, נפיחות, עצירות או דימום בצואה את סובלת מטחורים. תוכלי להקל על התחושה בעזרת אמבטיות פושרות, שתיה מרובה שתקל על היציאות, לאכול מזונות עתירים בסיבים  ושמירה על של האזור.

דימומים והפרשות: בעקבות ההתכווצות הרחם ישנם דימומים והפרשות מרירית הרחם שהתעבתה במהלך ההריון. הדימומים נמשכים בממוצע בין שלושה לשישה שבועות במהלך תקופת משכב הלידה.  הדימומים אמורים להיפסק באופן טבעי (אם לא יש לפנות לרופא).

בריחת שתן:  בנוסף להתכווצויות הדימומים והטחורים שהם לא בדיוק הנאה בפני עצמם מצטרפת גם בריחת השתן. בריחת שתן היא תופעה נפוצה אחרי לידה בעקבות היחלשות רצפת האגן. תרגילים לחיזוק רצפת העגן יבטיחו לך חזרה מהירה לשגרה.

בין אם חווה הפרשות, דימומים, בריחת שתן או טחורים, הדבר החשוב ביותר הוא שמירה על ההגיינה של האיזור האינטימי שחשוף ורגיש לחיידקים יותר מתמיד.
לכן פיתחנו עבורך קרם שישדרג לך במעט את איכות החיים אחרי לידה ויתן פתרון זריז לשגרת הטיפוח שלך בגלל התופעות שאת חווה. קוראים לקרם הזה אינטימה.
אינטימה יודע לנטרל ריחות הנגרמים מהפרשות, בריחת שתן, דימום, מחזור או כל דבר מבאס אחר שתצליחי לחשוב עליו. הקרם מבוסס על תמציות צמחים בעל סגולות רפואיות המקבילות לאנטיביוטיקה- שיודעות להגן עלייך מבקטריות וחיידקים. כל מה שאת צריכה זה לחיצה אחת שתגן עליך למשך מספר ימים. לרכישת הקרם לחצי כאן.

אז הגיע הזמן שתישעני אחורה, תיהני מחופשת הלידה שלך ופשוט תאהבי את הגוף שלך- הוא הביא חיים אל העולם- יש דבר יותר מדהים מזה?
אנחנו מצאנו את הפתרון בשבילך- בו זמנית הוא ישמור  לך לשמור על ההגיינה, ינטרל את הריחות שנגרמים מהדימומים וההפרשות ועל הדרך יילחם בבקטריות שנבנות במהלך היום בצורה מהירה יותר בגלל התחתוניות שאת לובשת לבריחת השתן.

מבצע! 10% הנחה לרכישה הראשונה בהרשמה למועדון הלקוחות >> להרשמה

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook