המגזין

04:30 PM
עסוקה אך רעננה – 3 טיפים שישנו לך את השגרה לתמיד!

עסוקה אך רעננה – 3 טיפים שישנו לך את השגרה לתמיד!

לוח הזמנים העמוס שלנו יכול הרבה פעמים להוות כתירוץ ל’למה אני לא דואגת לגוף שלי’.
כן – את אחראית לא רק לעבודה שלך  או למטלות הבית הקבועות, אלא גם לגופך ולטיפול בו. לפעמים אנו דוחקות את עצמנו יתר על המידה בחיינו החברתיים, או בקריירה שלנו, אך לעיתים קרובות אנו מתעלמות מכך שגופנו עושה רוב העבודה הקשה. הוא עוזר לנו להמשיך ולתת לנו את האנרגיה הדרושה כדי להתמודד עם ימים עמוסים, חוסר בשינה ואין סוף מטלות. הבריאות האינטימית והטיפוח האישי שלנו נשארות הרחק מאחור, כך שככל שהיום שלך עמוס יותר כך הפות שלך סובל. הזעה, ביגוד הדוק, ותחתונים שנלבשים לאורך כל היום, הם הגורמים העיקריים לכך שהאיזור האינטימי שלנו עשוי להרגיש ‘כבוי’. את עלול להתחיל להריח ריחות עזים שמגיעים מהאזור הנשי שלך, מה שעלול לגרום לך לרוב להרגיש לא בנוח או לא להיות בטוחה במהלך היום.

אנחנו לא מתכוונות אפילו לנסות לשכנע אותך להפסיק לשתות את הקפה האהוב שלך, או להעמיס 6 מיצים ירוקים ביום. אנו רוצות שהטיפים יהיו קלים ומציאותיים ככל האפשר. הנה 3 שלבים פשוטים כדי להשאיר את הווגינה שלך רעננה לכל היום:

מים מים ושוב- מים.
שתיית מים או תה עוזרת לנו לשטוף את החיידקים מהנרתיק. בכל פעם שאת הולכת לשירותים חומציות השתן שלך שוטפת החוצה את החיידקים. קחי איתך בקבוק מים לכל מקום! טיפ קטן שעובד אצלנו במשרדים של ג’אז- מה שהכי עוזר לנו במשרד הוא להגדיר  תזכורת בפלאפון. כן – אנחנו הולכות הכי רחוק שאפשר כדי לשמור על הגוף שלנו מלהתייבש בימים עמוסים. קבעי טיימרים בערך 3-4 פעמים לאורך היום כדי לעצמך לשתות! ככל שתשתי יותר מים, פלורת הנרתיק שלך תישאר בשליטה ותילחם בכל מי שאת לא רוצה שיהיה שם (חיידקים, פטריות, בקטריות)!

 

קני תחתונים חדשים

שמת לב שיש מצב ששוכבים לך במגירה תחתונים הרבה יותר מדי זמן? הגיע הזמן לאיפוס מצב התחתונים! אם יש לך תחתונים מספיק זמן כדי לשכוח מתי קנית אותם, הגיע הזמן לקנות תחתונים חדשים. את לא צריכה לפתוח את החיסכון אבל השקעה הקטנה הזאת היא דרך נהדרת לשמור על רגישות הפות שלך. גם אם שטפת את התחתונים שלך מאות פעמים, יתכן שהם לא נקיים במאה אחוז! כדי לוודא שאת שומרת על האזור האינטימי שלך בריא ורענן ככל האפשר, תחתונים חדשים הם המקום להתחיל בו.

 

תתחילי את הבוקר כמו שצריך

קרם האינטימה שלך של ג’אז וי- הוא  הדרך הקלה ביותר לשמור על ה V שלך במיטבו. הקרם שעושה הכל במוצר אחד- מנטרל ריחות, מרגיע ומגן מפני זיעה וריח. זה באמת לא יכול להיות יותר קל מזה! מריחה פעם ב 3-5 ימים זה כל מה שאת צריכה. מרחי אותו לפני השינה, השאירי אותו כל לילה, בבוקר את תתעוררי עם ניחוח מנוטרל לחלוטין, עור רך יותר, תחושת ניקיון  והרגשה שאת מוגנת ובטוחה מפני ריחות חדשים. יש עוד מה לומר? לחצי כאן כדי לנסות את קרם האינטימה שלך ותחזרי להרגיש הכי טוב שלך בימים העמוסים ביותר.

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook