המגזין

06:00 PM
אמבטיה או דוש? מה יותר בריא לאזור האינטימי?

אמבטיה או דוש? מה יותר בריא לאזור האינטימי?

אם יש דבר אחד שכולן יסכימו עליו זה שהדבר הכי חשוב בשביל לשמור על האזור האינטימי שלך הוא ההיגיינה, ואיך שומרים על ההיגיינה אם לא עם מקלחת טובה? יש הבדל גדול בין אמבטיה לדוש בשמירה על ההיגיינה. המשיכי לקרוא ותדעי בדיוק מה הכי טוב לגוף שלך.

אף אחת לא רוצה לגרום לעצמה לבעיה אינטימית

70% מהנשים יסבלו לפחות פעם אחת בחייהן מדלקת בשתן, 75% מהנשים יחוו פטריה בנרתיק ויש עוד אין ספור בעיות לא נעימות (בלשון המעטה) שנשים מתמודדות איתן בכל יום. הרי ברור שאף אחת מאיתנו לא תעשה לגוף שלה משהו שהיא יודעת מראש שהוא פוגע, אבל מה אם את פוגעת בגוף שלך מבלי לדעת? נשים רבות לא יודעות אבל יש הבדל גדול בין מקלחת מרעננת בדוש לאמבטיה מרגיעה. מעבר לצדדים החיוביים של כל אחת מהאופציות- ההשפעה שלהן על האיזור האינטימי שונה וחשוב שתדעי איך להתייחס לגוף שלך בצורה שהכי טובה לו.

למה אנחנו מספרות לך את זה?

כמעט כל הבעיות הנשיות האינטימיות נגרמות מחוסר איזון של הפות. רמת החומציות האינטימית שלנו גבוהה יותר משאר הגוף על מנת לשמור עלינו בטוחות ומוגנות מחיידקים לא רצויים, החיידקים הטובים (הפלורה) מתנהלים בצורה הטובה ביותר ברמת חומציות 3.5, במידה והתקלחת בצורה לא נכונה או בשילוב עם מוצרים לא מותאמים- את תפגעי ברמת החומציות הטבעית שלך ותזמני דלקות, פטריות ועוד מילים מפחידות.

עשית כבר היכרות עם הקרם האינטימי שלנו? אם לא – לחצי כאן.

נו, אז מה עדיף? אמבטיה או דוש?

מצטערות אם אנחנו הולכות לבאס את כל חובבות האמבטיות אי שם אבל האמבטיה פחות בריאה לאזור האינטימי משתי סיבות עיקריות:

– מי האמבטיה אינם סטריליים ומלאים בחיידקים מהעור, הישיבה באמבטיה תאפשר לחיידקים הללו להגיע בקלות אל האזור האינטימי ולפגוע בו.

-סבון הגוף שלך לא מותאם לרמת החומציות של האזור האינטימי והוא עלול לאזן את האיזון הטבעי של גופך.

מה אני צריכה לוותר על האמבטיות שלי מעכשיו?

חס וחלילה! אמבטיה היא אחת השיטות הטובות ביותר להתפנק ולהירגע. היא אפילו מסייעת בהירדמות קלה, מורידה את לחץ הדם ואפילו יש מחקר שמראה שהיא מסייעת בהורדה במשקל. בשביל ליהנות מאמבטיה טובה מבלי לפגוע באזור האינטימי התחילי ממקלחת טובה עם הסבון האהוב עלייך כך שתשילי מעורך את החיידקים שתצברו במהלך היום. נסי להימנע מפצצות אמבטיה או בועות שיכולות לפגוע ברמת החומציות האינטימית ובמקום שלבי שמני אמבט טבעיים. לאחר סיום האמבטיה מומלץ לרחוץ את הפות עם שטיפה אינטימית מותאמת על מנת “להחזיר” לאזור את רמת החומציות שלו.

מתקלחת בדוש?

קודם כל – חדשות טובות! שלבי המקלחת שלך התקצרו בחצי והכנרת מודה לך, כל מה שאת צריכה לעשות הוא לדאוג לרחוץ את הפות טוב-טוב במים חמימים ולשלב פעם ביום שטיפה אינטימית בעלת רמת חומציות מותאמת ואת מסודרת. שימי לב שאת מקפידה במקלחת לרחוץ את האזור האינטימי בכל יום ולא מדלגת על השלב החשוב הזה.

שילוב של שטיפה אינטימית בשגרת הטיפוח היומיומית שלך תנקה בעדינות את הווגינה והמפשעות מבלי לפגוע בחיידקים הטובים, בעור העדין ובאיזון החומצי הטבעי שלך.

למעבר לקטלוג המוצרים האינטימיים של Jez V – לחצי כאן.

 

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook