המגזין

05:00 PM
שוטפת עם סבון רגיל את האיזור האינטימי? יכול להיות שאת עושה לעצמך נזק.

שוטפת עם סבון רגיל את האיזור האינטימי? יכול להיות שאת עושה לעצמך נזק.

שוטפת את האיזור האינטימי עם סבון רגיל? יכול להיות שאת עושה לעצמך נזק.

למי מאיתנו לא יצא להשתמש בשמפו רגיל כסבון גוף או בקרם גוף כקרם פנים? אז זהו, כשמדובר על האזור האינטימי שלך אין מקום לטעויות. נשים רבות לא יודעות שטיפוח אמיתי לנרתיק הוא לתמוך בפעילות הגוף ולא להתנגד לה, אמא טבע יודעת מה הכי טוב בשבילך, אל תלחמי בה – תעזרי לה.

אין ספק שבשנת 2020 המודעות לטיפוח אינטימי עלתה אבל עדיין יש המון נשים שלא מודעות לנזק שהן עושות לאיזור האינטימי שלהן כשהן לא משתמשות במוצרים שמתאימים לו.
הנרתיק הוא איבר בעל עור עדין ורמת חומציות שונה משאר הגוף מדובר ברקמות שמכילות יותר נוזלים, קירות הנרתיק מלאים בכלי דם רבים שמאפשרים העברה ישירה של חומרים למערכת הדם, רמת החומציות הגבוהה בו עוזרת לשמור על הגוף מחיידקים רעים ולהגן על הטובים ששומרים על הפלורה האינטימית, בשביל שהגוף יצליח להילחם בזיהומים דלקות וחיידקים חשוב לשמור על איזון ולא לפגוע בפעילות הטבעית של הגוף.

אם הגוף נלחם לבד- למה יש ריחות לא נעימים?
הנרתיק ברוב שעות היום סגור ולח, הבקטריות הנמצאות בו מתפתחות במהירות בזכות הלחות והחום באזור והן אלו שגורמות לריח לא נעים. נשים רבות מדווחות שבימי הקיץ או לאחר פעילות גופנית הריח מתגבר וגורם להן לחוסר נוחות.

אז איך בכל זאת נוכל לעזור לגוף שלנו לעשות את העבודה?
בעזרת מוצרים המותאמים לאיזורים האינטימים בעלי רמת חומציות מותאמת וסגולות צמחיות שיתמכו בגוף במלחמה שלו נגד החיידקים הרעים והתרבות הבקטריות.

JEZ V הוא מותג ישראלי מבית חברת הקוסמטיקה היילי ביו קוסמטיקס הנמצאת כבר שנים רבות בשוק והביאה את בשורת הקרם האינטימי. הקרם מנטרל את התפתחות הבקטריות באזור ומותיר את הנרתיק נקי ורענן בלי ריחות וניחוחות לא נעימים.

הניחוח המגיע עם הקרם מתפוגג בסמוך לשימוש כך שלא יסתום את הנקבוביות העדינות של האיזור ונספג לקירות הנרתיק ומותיר אפקט שממשיך מספר ימים.

קרם אינטימה מבוסס על תמציות צמחים בריכוז גבוהה, לאחר מחקר מעמיק הגיעו לשילוב המנצח של שלושה צמחים יחודיים בעלי סגולות רפואיות.
האכילאה מוכר מאז 1200 לפנה”ס כצמח מרפא בעל תכונות מחטאות עם יכולת לשקם רקמות ולהתנגד לדלקות.
הקיפודנית נחשבת לאחד הצמחים היעילים ביותר בטבע והיא בעלת סגולות ריפוי, חיטוי ומרכיבים אנטי דלקתיים.
ההדס בעל תכונות אנטיביוטיות טבעיות המקנות לו יתרון על תרופות מפני שאין בו תופעות לוואי ואינו מזיק לגוף בשימוש בניגוד לאנטיביוטיקה שפוגעת בחיידקים הטובים. ההדס מסוגל לחסל חיידקים גם בריכוז הקטן ביותר והוא משמש אפילו לגירוי עור אצל תינוקות בני יומם.

בג’אז מאמינים שהטבע נותן לנו את הטוב ביותר ואנחנו צריכים ליהנות ממנו ובתמורה לשמור עליו.
כל מוצרי ג’אז מבוססים על תמציות צמחים טבעיות שלא נוסו על בעלי חיים ונארזו באריזות ממוחזרות ומתמחזרות.

קרם האינטימה נמכר כבר שנים רבות תחת מותג היילי ביו קוסמטיקס ונמצא כשיחת היום אצל נשים רבות שדיווחו על שינוי של ממש באורך החיים שלהן.
לאחר ביקוש רב הוחלט להפריד את המותג ולהשלים את שגרת הטיפוח בעזרת שטיפה אינטימית ומגבונים אינטימיים שמשלימים את האפקט של קרם האינטימה תחת מותג הטיפוח החדש ג’אז.

לפרטים נוספים על קרם אינטימה לחצי כאן!

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook