המגזין

05:00 PM
ריח לא נעים מהנרתיק

ריח לא נעים מהנרתיק

האזור האינטימי ביותר בגוף האישה הוא אזור שמחייב תשומת לב רבה, הן כדי למנוע ריחות רעים והן כדי להבטיח בריאות והיגיינה ברמה הגבוהה ביותר. אלא שיש לא מעט מצבים בהם מדובר באתגר מעט יותר מורכב. בקיץ הלוהט אנחנו מזיעות בקצב בלתי נתפס, גם הפעילות הגופנית מעודדת זיעה מרובה ולהפרשות או למחזור החודשי יש תרומה לא מבוטלת בכל הקשור להיווצרותו של ריח לא נעים מהנרתיק. למרבה המזל, יש היום דרך פשוטה מאוד להתמודד עם הבעיה הזו: קרם אינטימה המבטיח רעננות ותחושת ניקיון מופלאה גם בימים שבהם את מרגישה אחרת לחלוטין.

איך מתמודדים עם ריח לא נעים מהנרתיק?

חשוב לזכור שניתן להתמודד עם ריח לא נעים מהנרתיק, וזו בהחלט לא בעיה חשוכת מרפא. הנה כמה נקודות למחשבה:

  • נסי לזהות מתי הריח מופיע – בזמן המחזור? בשל דליפת שתן? אולי בגלל זיעה בזמן האימון?
  • החליפי את מגיני התחתון במגינים העשויים 100 אחוז כותנה
  • בדקי האם ישנו זיהום כלשהו המחייב טיפול בהתאם
  • השתמשי בקרם המנטרל ריחות רעים במשך כל שעות היממה

 
הטיפול המונע הוא חשוב, ואין ספק שאם תדעי לזהות מתי הריחות מופיעים ומדוע, תוכלי לצמצם את התופעה ולהימנע ממנה עד כמה שאפשר. עם זאת, במקרים רבים הריח פשוט לא נעלם, ושטיפות מרובות עשויות להסב נזק יותר מאשר תועלת. אם כן, במקום להתפשר על הריחות ולבחור להתרחק מהאנשים הקרובים אלייך ביותר, זה הזמן לגלות את התכשיר שיעלים את הריח ואת המבוכה הנלווית אליו.

ריח לא נעים מהנרתיק – אשפר להפסיק להתבייש

אז נכון, ריח לא נעים מהנרתיק עשוי להופיע משלל סיבות ובמצבים שונים, אבל עם קרם אינטימה גם הבעיה הזו עומדת להפוך להיסטוריה עתיקה. זהו הפתרון האידאלי לבעיה, וכבר לאחר שימוש אחד תחווי שינוי של ממש, למשך כל שעות היממה ולמשך ארבעה עד שבעה ימים. עם תמציות צמחים ותרכובות אורגניות, הוא מספק לעור את ההגנה הטובה ביותר, והוא מונע את הריח בלי לפגוע בחיידקים הטובים באזור הנרתיק. זוהי כל ההגנה שאת צריכה כדי להרגיש נינוחה ובטוחה הרבה יותר.

ריח רע בנרתיק

התחתונים שאנחנו לובשות, מגיני התחתון בהם אנחנו נעזרות ואפילו הרגלי התזונה שלנו – כל אלה עלולים להוביל להופעתו של ריח רע בנרתיק. המצב הזה מעורר תחושת מצוקה אמתית אצל נשים, שכן הן נרתעות ממגע אינטימי מתוך חשש הריח ישתלט על האווירה, וייצור דחיה או ריחוק. עם זאת, חשוב להכיר את הפתרונות הקיימים למבוכה הזו, ובעיקר כדאי לזהות את הדרך הטבעית והפשוטה להעלים את הניחוחות. קרם אינטימה הוא בדיוק מה שהגוף שלך צריך כדי לעשות את זה נכון.

איך מעלימים ריח רע בנרתיק?

הבשורה החשובה באמת היא זו: ריח רע בנרתיק הוא מצד שאפשר לפתור בקלות, ויש כמה דרכים מרכזיות לעשות זאת:

  • טיפול מונע: חיזוק רצפת האגן למניעת דליפות שתן, החלפת מגני התחתון למגנים העשויים מאה אחוז כותנה ואף שינויים בתזונה
  • הימנעות משטיפות תכופות, שכן הפרזה בתדירות השטיפות עלולה להחמיר את המצב ולהוביל להיווצרותם של חיידקים וזיהומים שונים
  • טיפול באמצעות תכשירים ייעודיים, ובפרט תכשירים טבעיים שמספקים מענה מהיר, מדויק ויעיל

 
ככל שנדע לזהות מה גורם לריח הרע ומתי הוא מופיע, כך נדע איך אפשר למנוע אותו או לצמצם את הופעתו. למשל, נשים שסובלות מבריחת שתן חוות מבוכה רבה על אף שניתן לצמצם את התופעה באמצעות חיזוק רצפת האגן, ואם מגני התחתון אינם מאווררים מספיק הריח שניתן להחליפם בקלות. עם זאת, ישנם גם מצבים שבהם נדרש פתרון משמעותי יותר, בעיקר כאשר הריח נובע מהפרשות וגינליות או מהמחזור החודשי. קרם אינטימה הוא המשתנה החסר במשוואה הזו, והוא הפתרון האידאלי עבורך.

מפסיקות להתבייש

עם קרם אינטימה תוכלי להתמודד בהצלחה מרובה עם ריח רע בנרתיק, ובתוך זמן קצר תרגישי רעננה ונינוחה הרבה יותר. השינוי יגיע מיד עם מריחת הקרם, וגם לאחר מספר מקלחות תמשיכי ליהנות מריח הגוף הנעים. זהו קרם המבוסס על תמציות צמחים אורגניות, ללא אלומיניום וללא חשש מפני ייבוש של העור או מפני תופעות לוואי אחרות כמו צריבה או גירוד. אז במקום להסתגר בבית ולחכות לריח שייעלם, זה הזמן לכבוש את העולם עם ריח הגוף הטבעי שלך.

לקטלוג המלא שלנו של מוצרי טיפוח אינטימיים – לחצי כאן.

חזור לNews
Email WhatsApp Print Facebook